Seksi Güzelle Sevişmelerimiz

Merhaba ben Oğuzhan. Müzik öğretmenliğinde okuyorum. Ara tatilde ailemin yanına gittiğimde tanıştığım buse ile aramızda geçenleri anlatacağım. Kocaeli otogarından iner inmez bilmediğim bir telefondan bu kız aradı beni. Ben ilk başta gerçek kişi değildir diye çok konuşmak istemedim. Sonra kız beni tüm sosyal medya hesaplarından eklemeye benim gittiğim yerlere gitmeye başladı. Yine bi mekanda bana selam verdi ve yanıma oturdu. Arkadaşlarım yanımda olduğu için ilk başta çok fazla konuşmak istemedim. Sonraki günlerde yine aynı mekanda benimle buluşmak istedi. Ben de kabul edip yanına gittim sohbet ettik. Bir abim beni arayarak sahne olduğunu ve benim de çalmamı istedi. Ben de yol parası çıkar diye işi kabul ettim. Kız yanımda duyarak mekanın derede olduğunu ve saat kaçta çıkacağımı öğrenmek istedi. Ben de mekanı ve saati söyledim. Mekana gittiğimde buseyi gördüm. Selam verip diğer müzisyenlerin yanına gittim. Program zaten 2 saatlikti. Gece yarısına doğru sahneden indim. İner inmez de busenin bana sarılıp öpmesi bir oldu. Şaşırdım çünkü 2 gün görüştüğüm kişinin bi an böyle davranması garibime gitmişti. Benimle birlikte yürümek ve biraz konuşmak istediğini söyledi. Hazırlandım ve birlikte çıktık. Yolda bana benden çok etkilendiğini ve bu gece yalnız bırakmamamı rica etti. Ben de kıramadım ve evdekilere bu gece gelmeyeceğimi söyledim. Kızın beni evine yürüttüğünü ben kızın evine geldiğimde yeni anladım. Eve davet etti. Evde birisinin olup olmadığını sordum. Okumak için geldiğini ve tek başına kaldığını söyledi. Ben de öyle evine girmiş oldum. Bana ilk başta bi şarap açtı.

Televizyondan bi film buldu. Koltukta otururken bi an başını dizine koydu. İlerleyen saatlerde sarhoş olmaya başladı. Tabi aynı zamanda ben de çok içmiştim. Kulağıma bu gece birlikte olsak güzel olmaz mı dedi ve yarrağımı okşamaya başladı. Yapıştım dudaklarına ve amını okşamaya başladım. Kemerimi çıkardı ve yarrağımı azını aldı. Ben de o arada taytını yırttım ve amını ve götünü parmaklamaya başladım. Bi an hoşuna giderekten ohlamaya başladı. Ben de yatırdım koltuğa ve amını yalamaya başladım. O kadar sulanmıştı ki amı kenardan akıyordu göt deliğine doğru. Sonra soktum yarrağını amına sikmeye başladım. Bi an durdurdu beni ve yarrağımı çıkarttı amından ve götüne doğru tuttu. Bu zevki yaşamak istiyorum dedi ve götüne doğru sokmaya başladım. İlk bi çığlık atar gibi oldu sonra boynumu ve sırttımı tırnaklamaya başladı. Çığlık atmasın diye dudaklarına yapıştım. Zevkten dört köşe olmuş bütün gece bi am deliğine bi göt deliğine soka soka delirtmiştim. Bi ara yarrağımı deliğinden çıkartıp azına verdim. Azının içinde diliyle oynamaya başladı. Sonra taşşaklarımı emmeye başladı. Beni deli ediyordu. Ben de o arada elimde amıyla oynuyor onu zorlamaya çalışıyordum.

Onun etkisiyle o daha çok yarrağımı yalıyor emiyordu sonra götüne daha hızlı ve sert bi şekilde soktum bi kez baya canı yandı ama bu onu mutlu etmişti. En sonunda boşalmadan önce götünden yarrağımı çıkardım ve azına verdim. Beni eme eme boşalttı. Sonra zevkle dölle azında oynadı ve yuttu. Sonra duşa girdik birlikte duşta eğildi ve yarrağımı yalamaya başladı tekrardan. Sanki beni daha fazla mutlu etmeye çalışıyordu. Azında tekrar boşaldıktan 10 dakika sonra temizlenip duştan çıktık ve yatağında elim hala amında uyuduk. Sabah kalktığımızda bir kere daha sevişip üstümü giyinip eve gittim. Bir daha o kızla o kızla görüşmedim ama hala numarası var artık bir dahaki dönem yanına bir uğrarım artık. Neyse başka bir hikayemle sizin karşınızda olabilirim. takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir