Spor Öğretmenimi Azdırdım

Slmlar, Okulda bilirsiniz Spor öğretmenleri çok yakışıklı olurlar, Bizim okuldaki daha karizmatikti ama) Bütün kızlar nerdeyse Öğretmenle yatmak için sıraya giriyorlardı.. Ama ben hepsinden daha güzel ve çekiciydim! Babam ‘da zengin  istediğim gibi takılıyor derslere girmiyordum Beden dersleri hariç tabikide: ) Bu Hoca ile neyapip ne edip sikişmem gerekiyordu artık eve gidince Onu hayal ediyor masturbasyon yapiyordum.. Amcığıma sokmadığım şeyleri sokar olmuştum beni mest etmişti hayalinle, bile!.

Merhabalar ben Betül 24 yaşında genç ve güzel bir bayanım. Sizlerle paylaşmak istediğim ve yaşarken çok büyük beğeni aldığım görkemli seks hikayemi anlatmak istiyorum. Yaklaşık 1 buçuk ay evvelce yaşadığım bu vakası hayatım süresince unutamayacağımı söylemem gerek. Umarım sizde benim anlattıklarımdan sonra benim kadar beğeni duyarsınız. Bundan 1 buçuk ay evvelce başladığım spora daha çok katkıda bulunmak amacıyla bir spor salonuna yazılmıştım. Git gide sporu daha çok seviyor hem de bağımlısı oluyordum. Neredeyse günümün yarısı sporla geçiyordu ve ben bundan çok memnundum. Genellikle de spor hocam beni buraya daha da bağımlı duruma getiriyordu. Ona garip şekilde bir ilgi beslemeye başlismim.

Spor hocam Tankut o kadar çekici ve yakışıklı bir erkekti ki beni etkilemeyi başarıyordu. Zaman geçtikçe bedenlerimizin de ilişki etmesi beni daha çok etkiliyordu. Kendimden geçtiğim günler Tankut’a ilgim daha da artıyordu. Gün geçtikçe ona daha da yakınlaşmaya ve değişik durumlar amacıylae girmeye başlamıştım. Artık onu kendime çekmek ve onunla beraber olmak amacıyla planlar yapmaya başlamıştım. Her gün onu etkilemek amacıyla değişik değişik şeyler denemeye başlismim. Fakat ne yaptıysam bir türlü istediğimi elde edememiştim. Artık her şeyini akışına bırakmam gerekiyordu. Bir gün spor salonunda ek olarak spor yapar iken Tankut hiç planda olmayan bir şekilde salona geldi. Salonda ilk defa baş başaydık ve bu benim amacıyla büyük bir fırsattı.

Ondan yardım isteme bahanesiyle yanına iyice yaklaşmayı sağlismim. Bana dokunuşları beni benden geçiriyordu ve bundan sonra beklemeden bir ismim atmam gerekiyordu. Hiç beklemediği bir anda onu yakasından yakalayarak kendime doğru çektim ve derhal dudaklarına yapıştım. Bir iki saniye ne olduğunu anlamayan Tankut daha sonra gevşeyerek kendini bana bırakmaya başladı. Bende dudaklarından koparak yaraklarına doğru indim ve yarağını ağzıma alarak görkemli bir sakso heyecanı yaşatmaya başlismim. Ona orada saksonun en beğenili durumunu tattırırken benden kendimde geçmiştim ve Tankut yarağının ağzımda ki büyümesine daha çok dayanamayarak beni hem göt deliğimden hem de amımdan bağırtarak sikti spor salonu bizim beğeni iniltilerimizle doldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir