TIRCI Kocamın Yokluğunda

Slm canlarım , bu hikayem tamamen yaşanmış gerçektir.. Sizlere anlatmak İçin bugün Busiteye girdim .Kocam uzun yollara çok gidiyor, tırcı olduğu için onunla gurur duyuyordum evine ekmek getirmek için çok  uğraşıyordu ama benide erkeksiz ve yarraksız bırakıyordu.. Komşumuz olan Bekir bey bana gözünü dikmişti bunun farkındaydım ve onunla bakışmalarımız artık göz kırpma olaylarına kadar gelmişti.. Ne yazikki bende azgınlığımı saklıyamıyordum.. Tanga mı onların balkonuna düşürdüm osıra oda sigara içiyordu bana güLümsedi koklayarak cebine koydu..
Merhaba ensest hikayeler okuyucuları Hasibe ben Diyarbakırdan. 29 yaşında evli 3 çocuk annesiyim. Belki sizi yaşım ve çocuk sayım şaşırtabilir, bizim buralarda kızlar çok genç yaşta evlendirilir. Benim size yazmak istediğim seks hikayem götten sikiş hikayeleri kategorisine gireceğinden muhakkak eminim. Sitenizi uzun vakittir takip ediyorum, benimde tuzum olsun isteyerek başımdan geride bıraktığımız götten sikiş öyküsünü yazmaya karar verdim. Götten sikiş öyküsü amcamın oğlu Adnan ile aramızda yaşandı. Adnan 19 yaşında esmer uzun boylu, yağız delikanlı diye tanımladığımız tiplerden. Bana olan dikkatini hep bir abla gibi olarak bilirdim.
Kocam iş amacıyla İstanbul’a gittiği dönemde Adnan bizim evin bütün greksinimlerini karşılar. Bir aile reisinin yapması gerektiği herşeyi Adnan yapardı. Bende ona takılırdım sen bizim evin erkeğimi oldun sen bizim babamızmı oldun diye. Demek ki o kadar söylemişimki kendiside evimin erkeği olduğunu çok kabullenip beni sikti. Çocukları uyutmuştum bende uyumadan evvelce Adnan ile karşılıklı birer kahve içelim dedim. Mutfakta kahveleri hazırlarken Adnan etrafımda dolaşıyor. Su alma bahenesiyle arkamdan geçerken sikini göbütüne yaslıyordu. Önce ben pek önemsemedim hata sonucu olmuştur falan dedim. Ama o koca sikini kaldırıp karşıma oturuncaya kadar herşey normaldi. Birden gözüme takıldı o koca yarrağı. Adnan’ın gözlerinin amacıylae bakara Adnan benden ne istiyorsun yarrağı kaldırmışsın dediğimde. “Abla beni anla çok güzel ve yalnız bir kadınsın götten sikiş istiyorum” dedi. Önce kızmaya çalıştım ama benimde ihtiyaçlarım vardı. Kocam gideli 6 ay olmuştu benimde ilgiye ihtiyacım vardı.
Ayağa kalktım ve Adnan’ın dizleri dibine çökerek yarrağını dışarı çıkardım. Yalamaya başladım, Adnan geriye doğru yaslanarak bulunduğumuz durumun hazzıni çıkarıyordu. Kalmış olan yarrağı sanki ağzımın içersinde büyüyordu. Yarrağınn kafası morarıncaya kadar yaladım. Ben yaladıkça Adnan inliyor “ Hadi kadınım devam et, abla beni beğeniten öldürüyorsun” gibi beni gaza getirecek cümleler kurarak beni daha da tahrik ediyordu. Saçlarımın arasına ellerini dolamış sikinin üstüne doğru bastırıyor skini götten sikiş amacıyla hazırlıyordu. Adnan yarı çıplak bir şekilde elimden tutarak yatak odasına geçtik. Beni sırt üstü yatağa doğru fırlatırken anlamıştım götten sikişin çok sert ve ateşli geçeceğini. Amcığımı o kadar güzel yalıyorduki anlatılacak gibi değil. 10 senelik evli olmama karşın kocam beni bir defa olsun bu tür yalamamış nelerden hoşlanırsın diye bir defa sormamıştı. Adnan göt deliğimi yalarken adeta kendinden geçmişti. Bir yandan parmağını sokuyor başka yandan göbütünü yalayarak beni götten sikiş amacıyla hazırlıyordu. Bu yalama prosedürü baya sürdü. Tabi bende altında adeta eriyip gitmiştim.
Yarrağının kökünden tutup döt deliğime sürtmeye ve çevresinde gezdirmeye başlamıştı. Bir an evvelce göbütüne girmesini istiyordum o yarrağın. Arada sırada kendimi geriye doğru itiyordum ama nafile hiç götten sikiş denemediğimiz amacıyla zorlanıyordum almaya. Adnan çekmeceden kremi alarak evvelce benim göt deliğime sonrada kendi yarrağına sürerek hazırladı ortamı götten sikiş amacıyla. Belimden tuttu ve üzerime yüklendi yüklenmesiyle birlikte bağırmam bir oldu. Hemen ağzımı kapattı. Bende yastığı ısırmaya başladım. Yavaş yavaş ileri geri gidiyordu. Bende acılar içersinde altında kıvranıyordum. Ensemi öpüyor kulak memelerimi yalıyordu. Adnan bu götten sikiş işini gayet iyi biliyordu. Artık göbütün ilk girdiği gibi acımıyor hem de beğeni almaya başlamıştım. Adnan ritmini iyicene arttırmıştı. Amcığımdan akan beğeni suları göt deliğimin çevresinde birikmiş bu yüzdende Adnan her gidip geldiği zaman Şlap Şlap diye sesler çıkıyordu. Bu sesler bile beni deli etmeye yetiyordu. İkimizde hazzın doruklarındaydık. Adnan saçlarımı çekerek boşalmaya başladı ama ne boşalma adeta göbütünden taşacak gibiydi. Bende altında inleyerek “Evet yeni kocacım göbütünü döllerinle doldurdun, bu tür iyi bir sikici olduğunu bilseydim çok eskiden götten sikiş yapardık seninle” diye inleyerek boşalmaya başladım.
Birbirimize sarılarak uymuşuz. Sabah erken kalkarak sikicime kahvaltı hazırlayarak yatağına getirdim. Kocam belki okuyordur ama yapıcak bir şey yok yemeyenin malını yerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir