Travesti İle Fantaziler

Slmlar, Uzun zamandır birlikte olduğum Çıtır Travesti ile Olan seks hikayelerimi sizlerle paylaşmak istedim arkadaşlar! Travesti ile eaşk yaşıyorum çünkü; bütün kızlardan daha güzel, vucud harika götten alıyor daha neolsun dimi?: ) Hayatımda ilk defa başıma gelen bir vakası sizlere anlatacağım. Esasında ben bu tür bir şey yaşayacağımı katiyen düşünemezdim ancak başıma gelen en beğenili olaydı. İzmir’i bilen bilir. Pınarbaşı’nda Bornova’da çok çok travesti vardır. Ancak kimileri öyle güzel ki gerçekte çoğu bayanlardan daha güzel ve daha seksi. İşte o en güzellerinden bir tanesi de bundan sonra benim kaçamak bir temas yaşadığım sevgilim oldu. Esasında bu konuyu arkadaşlarıma bile anlatmadım. Çünkü yapacakları şakaları az çok ön görü ediyorum ama yalnızca burada paylaşmak istedim. Bir gün Küçükpark’da otururken karşı masada oturan seksi genç bir kadının beni kestiğini gördüm. o gün tek oturuyordum.

Güzelliği de gerçekte beni benden almıştı. Bana gülümseyip birasını kaldırınca masasına gittim. Adı ayça ve 22 yaşında. Altında mini bir etekle seksi bir çorap vardı ve üstünde de bir tişört vardı ama çok güzeldi. Biz tanıştık ve baya sohbet ettik. Ancak ben onun güzelliğinden öyle etkilendim ki travesti olduğunu anlamadım bile. Biz birer bira içtik ve sonra o beni evine çağrı etti. Bende bu anı kaçırmak istemedim ve bu kadar süratli olduğundan ötürü da kabul edip onunla beraber evine gittim. Arkadaşım işe çıktı baş kafaya rahat ederiz dediğinde travesti olduğunu anladım. İş işten geçmişti ama güzelliğinden o kadar etkilendim ki ne olursa olsun onunla bir şeyler yaşayacaktım.

Biz evde de birer bira içtik ve sohbet eder iken ben onun güzel bacaklarını okşamaya başladım. Gerçekten de genç bir kız gibiydi ve çok güzeldi. Silikon göğüsleri de gayet iriydi ve dekoltesi de ayrı bir seksiydi. Ben bacaklarını okşarken ona yakınlaştım ve elimi göğüslerine atıp dudaklarına yapıştı. Sonra beni odasına götürdü. Odada yatağa geçtik ve onu altıma yatırıp öpüşmeye başladım. Biraz daha öpüştükten sonra üstünden tişörtünü çıkardım ve güzel göğüslerini biraz okşayıp yaladım. O an çok beğeni alıyordum ve hem de onun kalkan ufak aletini bile okşadığımı hatırlıyorum. Bu beğenili sevişmeden sonra ikimizde soyunduk ve sonra ben yatağa uzadım. O da üzerime çıkıp aletimin üstüne oturdu ve biraz boynumu yalayıp sonra da her yerimi yalayarak aşağıya doğru indi. Sonra da ağzına alıp yalamaya başladı. Öyle güzel yalıyordu ki beğeniten çıldırmıştım. Sonra ise kucağıma çıktı ve yarrağımı göt deliğine dayayıp üstüne oturdu. İçine aldıktan sonra da benim üzerime yatarak öpüşmeye başladık. bir yandan sikip bir yandan sevişiyor ve göğüslerini yalıyordum. Sonra ise pozisyon değiştirip onu domalttım ve öle sikip üstüne boşaldım. O gün kaç defa seviştik hatırlamıyorum. Şimdi ise bu kaçamak temasmiz hala devam ediyor.

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sesk hikayeleri
  • travesti sex hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir