Türbanlı Bakire Sevgilim

Bakire Sevgilim Liseli Çıtır Türbanlı Her yerini yalıyorum. Çıldırıyor !
Merhabalar benim adım Selim. Yaşım yirmi dört (24) ve üniversiteye gidiyorum. İstanbul’da oturuyorum.

Okulum bitmesine bir senem daha var ve derslerim ağırlaşmaya başladı. Finallerime az kalmıştı ve stres yapıyordum. Ama bakire sevgilim liseli çıtır olduğu için beni teselli etmekte zorlanmıyordu. Bana resmen aşıktı ve bende onu seviyordum ama seksi bedeni  benim daha çok ilgimi çekiyordu. İkili ilişkilerde kendime güveniyordum ve gerçekten onu etkileyecek konuşmaları yaparken hiç zorlanmıyordum. sex hikayeleri

Bakire olmasından dolayı ilişkiye girmek istemiyordum ama sevişmeye başladığımız zaman göğüslerini emiyordum ve yuvarlak kalçalarının sıcaklığı beni baştan çıkarıyordu. Liseli çıtır sevgilim ile birlikte olduğumuz zaman dünya duruyordu adeta. Bir gün gözümü kararttım ve anal sikiş yapmayı kafama koydum. Ailemden habersiz sevgilim ev boş iken davet ettim. Birlikte odama geçtik ve müzik dinlemeye başladık. Bir süre kafamızı dinledikten sonra üzerinde ki elbisesinden ne kadar seksi olduğunu söyledik. Büyüyen memeleri ve pürüzsüz teni ile cinselliği yaşamam için resmen beni azdırıyordu. Bir süre dudak dudağa öpüştükten sonra, ellerim teninde gezmeye başladı ve sertleşmeye başlayan sikimi tutunca ağzına almasını istedim.

Kabul ettikten sonra sakso çekerek, oral sikişte başarısını gösterdi. Bende bakire sevgilimin kızlığını bozmamak için yuvarlak ve dar kalçalarının arasına krem sürdüm ve arkan sikmek istediğimi belirttim.

Kabul etti hiçbir sorun yoktu ve soktuğumda biraz canı yandı ama alıştırarak pompaladıktan sonra içine boşaldım ve istediğimi almıştım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir