Türbanlı Karım Beni Arkadaşımla Aldattı

Slmlar, uzun süredir başka sitelere seks hikayeleri yazıyorum, ama bu site ile yeni tanıştım yazılan hikaye sex gerçek olduğu için benimde başımdan geçen yaşanmış bir hikayemi anlatmak istiyorum, karımla evleneli 7 yıl oldu. Severek köyden almıştım onu annem onların rızasıyla Türbanlı olmasına rahmen kendine çok iyi bakmış bu zamana kadar. O Baş örtüsünün altındaki hünerleri beni benden alıyordu.. Kalçaları ve gögüsleri harika porno yıldızında olmayan herşey onda mevcut o yüzden onunla boşanmıyorum!Konya’nın lüks bir semtinde yaşıyorum. 30 yaşında evli biriyim. Eşim Zeynep 26 yaşında 178 boyunda türbanlı çok çok güzel olmayan ama çok sexi bir kadındır. İnternetten tanışarak evlendik. İlk başta ailelerimiz karşı çıktı ama ikimizin de dindar olan ailesi benim dürüst dindar ve hoşgörülü yaklaşımım işimin ve gelirimin çok iyi olması zeynep’in de başörtülü ve dindar olması sebebiyle çok üstelemediler ve evlenmemize izin verdiler.

Ortağım Mehmet’le birlikte bir şirketi yönetiyoruz ve yönetim büromuz fabrikanın dışında 3 odalı bir bürodur. Bu arada ortağım da evli ve 29 yaşında uzun boylu yakışıklı bir tiptir.

Eşimle evlendiğimiz sıralarda cinsellik konularını hiç açmaz ikimiz de utanırdık. Evlenene kadar eli elime bile değmedi. Gerdek gecemizde benim acemiliğim yüzünden çok beğenili bir sex yapmadık.

Benim aletim 14 cm. seviyesinde çok büyük olmadığı amacıyla eşimle ilişkimizde onun tam olarak tatmin olmadığını hissediyordum. Ancak aile terbiyesinden ötürü bişey demiyordu bu hala. Evde bilgisayar ve internet bulunduğu amacıyla eşim evde sıkılmazdı. Evliliğimizin 2. yılından sonra eşimde değişimler başladı. Yani sessiz sakin bir yaşantısı olan eşim cıvıllaşmaya sıksık internetten edindiği yeni yeni şeylerden bahsetmeye başladı.

Hatta dışarıyı pek sevmeyen eşim sıksık dışarılara çıkmaya güzel ve çağrıkar elbiseler giymeye başladı. Bir gece sevişirken benim aletin büyüklüğü-küçüklüğü söz hususu bulunduğunda ben ona ‘’erkeklerin aleti ayaklarının büyüklüğü ile doğru ilişkilidir” dedim. Benim ayaklarıma baktı ve ‘’hımmm doğru sanırım senin ayaklarının büyüklüğü ortalamanın biraz altında kalıyor Ortağının ne kadar büyük ayağı ver” deyip gülmeye başladı.

Onun sözü benim beynimde şimşekler çaktırdı. Neyse bir gün dışarıda ki işlerimi halledeceğim sırada eşim aradı ve büroya yaklaştığını ifade etti ve ben de büroya gittim. Büroda sekreter yemek alabilmek amacıyla dışarıya gitmiş Zeynep ve Mehmet oturmuş sohbet ediyorlar. Aklıma Zeynepin o günkü ifade ettiği sözlerden sonra bu hal beni bayağı tedirgin etti. Türlü türlü şeyler düşündüm. Daha sonra ki vakitlarda bir akşam Zeynep yarın büronuza geleceğim dedi. Ben de şüphelerden arınmak amacıyla bir müddet sonra bir arkadaşıma beni arattırıp

Zeynep’e acil büroya gitmem gerekliliğini bi evrak vermem gerekliliğini söyleyip evden çıktım ve elektronikçi bir arkadaşıma rica edip ortağımın ve benim odama görünmez bir yerine saklı bir kamera koydurdum. Ertesi gün Zeynep büroya geldiği vakit oturmuş muhabbet eder iken daha eskiden ayarladığım üzere şirket sahibi bir arkadaşım büroya geldi ve ben onla ilgilenmem gerekliliğini söyleyip Zeynep’i ortağımın odasına gönderdim. Ve kamerayı açtım.

Önceleri çok suspus oturan Zeynep ortağımın karşısında aslında çok rahat davranıyordu ve hiç ummadığım bir şekilde ortağıma ‘’senin ayakların ne kadar büyük yaa” dedi. Mehmet bu söze mana veremediği amacıyla ne demek istediğini sordu. Zeynep’te gülerek kusura bakma geride bıraktığımız Kahraman ‘’erkeklerin ayakları cinsel organları ile doğru ilişkilidir dedi de onun amacıyla senin ayaklarını incelemiştim” dedi.

Bu söz Mehmet’i ve beni çok şaşırttı. Ama Mehmet de boş değil heralde ki ‘’doğrudur eşim hep şikayetçi esasen çok acı verilenni söylüyor” dedi. Ben bu konuşmaları duyduğumda çıldıracak gibiydim. O sıra Zeynep ‘’Ya Buse de beğeniten manaıyor heralde bizim Kahraman bu tür olacak ki her gece onunla uçarız aslında hatalı manaya çok merak ediyorum onu (aletini)”dedi. Mehmet” Valla benim amacıyla problem değil yenge ben gösteriririm ama şu anda biri girebilir içeri” dedi. Zeynep te ‘’amaaan içeride Kahraman şimdi çok meşguldür hem yalnızca bakacağım” dedi.

Bunun üstüne Mehmet oturduğu yerden kalkıp Zeynep’in başucuna geldi ve yalnızca fermuarını açıp sikini dışarı çıkardı. Hayretler ortamındaydim. Konuşmalardan ötürü sertleşmiş siki en az 22 cm vardı. Zeynep düzmece utangaçlıklar ortamında yavaş yavaş elini koca yarağa götürdü ve ‘’aslında mükemmelmiş kocamın siki de bu tür olsaydı benim amcığım daha bakire gibi dapdaracık olmazdı” dedi. Bu konuşmalar beni iyice deliye çevirdi. İçeride benim türbanlı Abdest ve namazında dindar karım diğer bir erkekle açık saçık konuşuyor ve onun yarağını eline almış inceliyordu.

Ben de araya girmek etmiyordum. Daha sonra bu karımın açık konuşmalarını çağrı anlayan Mehmet ‘’elinledaha çok tutarsan dayanamayacağım” dedi. azgınlığı had safhaya ulaşmış karım da ‘’Kocamın kini hiç ağzıma almadım ama internette karılar ağzına yarak alıyorlar ben de merak ediyorum. Merakımı giderebilirmiyim” diyen Zeynep Mehmetin de beğeniten gözleri dönmüş bir durumda baş sallamasıyla o koca yarağı yavaş yavaş ağzına almaya başladı.

Ben bütün olanlara inanamıyordum.
Ama araya girmek etmek de istemiyordum zira hem o anda sikim şimdiye kadar olmadığı şekilde büyümüşi hem de kıskançlıkla birlikte beğeni dalgalarına kapılmıştım. Zeynep Mehmet’in yarağını ağzına alıp bir iki git gel yaptıktan sonra Mehmet dayanamamış olacak ki ağzından yarağı derhal çıkardı ve masanın üstüne fışkırmaya başladı. İkisinin de gözlerinden beğeni dalgası yayılıyordu. Ben de senin amcığı çok merak ediyorum dedi

Mehmet Zeynep’e. Zeynep te ‘’şimdi olmaz bundan sonra daha çok rizikoya atmayalım kendimizi yarın saat 10 da kocam toplantıya gidecek sen o vakit bize gel orda bütün meraklarımız gideririz” dedi. Ben bundan sonra tamamiyle zıvanadan çıkmıştım ve bu konuşmaları dinlerken elim gayri ihtiyarı pantolonumun içersinde ki sikime gitmiş ve boşalmıştım. O sırada unuttuğum şirket sahibi diğer arkadaşıma baktım ki o da benim arkamda bütün olanları izlemiş ve bana acayip acayip bakıyordu. Ben de olanları kimseye anlatmamasını rica ettim.

Kameradan toparlandıklarını görünce arkadaşımı gönderdim ve yanlarına gittim. Hiç bişey yokmuş gibi davranıyorlardı. O sırada eşim annesine gideceğini akşam orda oturacağımızı söyleyince onu kaynanamgile götürdüm ve çok merak ettiğim yarın ki fasıl amacıyla kamera sistemini evin her yönüne kurdurdum. Ertesi gün ortağımı şüphelendirmemek amacıyla saat 09:45 gibi bürodan çıktım ve toplantıya hasta bulunduğumu bahane edip toplantıda kilere gelemeyeceğimi ifade ettim. Büronun yakınlarında bekledim.

Ortağımın çıkıp arabaya binip gittiğini gördüm. Ben de biraz sonra eve gittim. Kapıdan sesleri dinledim ve uzaktan (yatak odasından) sesleri geliyor olacak ki sesler çok az geliyordu. Yavaşça kapıyı açıp içeri girdim ve daha evvelce hazırladığım plan tarafında dış kapının yanısıra ki odaya girdim. Yine kapıyı yavaşça kapatıp televizyonu duyamayacakları kadar düşük seste açtım. Mehmetle Zeynep gülüşüyorlardı ve Zeynep ‘’Bak daracık amcığımı merak ediyordun sen kendin soyarak bak” dedi.

Mehmet te Zeynep’in eteğini çıkardı ve külotunu da okşayarak çıkarıp amcığına dokundu ‘’OHHHH Nefis amcığın var Zeynep bunu yalamak istiyorum ‘’ dedi. Zeynep te ortağımı yatağımıza yatırıp kendi de (internetten görmüş olacak ki) 69 pozistyonda ortağımın üstüne çıktı ve amcığını Mehmetin dudaklarına teslim edip kendi de çok büyükte sertleşmiş ortağımın yarağını kırk senelik hasretmiş gibi emmeye somurmaya başladı. Zevkten ‘’ohhhh ne güzel yarağın var Mehmet bunu her vakit yalamak istiyorum erkeğimm” dedi.

Bu sözler mehmeti çileden çıkarttı heralde ki boşalıyorum diye bağırmasına karım aldırış etmedi ve bütün döllerlini yalayıp yuttu benim namus timaseli türbanlı karım. ‘’Amcığının yalanmasıyla iyice beğenie gelen eşim inmemiş olan yarağı yine yalamaya başladı ve mehmetin üzerinden inip ‘’Hadi erkeğim busenin alamadığı siki sok amcığıma delirt beni sik erkeğim” diye beğeni içersinde inlemeye başladı. Mehmet te ‘’Buse fakat Kahramanın sikinden beğeni alır sanırım ben sana sokuyum gel orospum” dedi.

Zeynep ‘’ohhh ben senin orospunum hadi kullan beni kocama boynuz taktır canım kocacım benim”derken Mehmetin sokmaya başlamasıyla birlikte bağırmaya başladı. Ben de daha çok dayanamadım ve kıskançlığın verilen beğenile boşalmaya başladım.

Sonra tv. Yi kapatım geldiğim gibi yavaşça çıktım yine. Bu arada Mehmetin Buse ile ilgili ifade ettiği söz aklımdan gitmedi. Ve ben de Mehmet’in karısını sikmeyi başa koydum.

Ertesi gün kameradan kayda aldığım

Mehmetle Zeynep’in şikiş kasetini cd ye çoğalttırdım ve Mehmetin toplantısı bulunduğu bir vakitte onların evine gittim. Buse beni görünce şaşırdı. Hayırdır Kahraman abi bişey mi oldu” dedi. Ben de ‘’birazdan olacak merak etme içeriye girmeliyim sana çok mühim anlatacaklarım var” dedim. İçeriye girince vcd ye cd yi koydum ve ona olanları izletmeye başladım. Gözleri faltaşı gibi olmuştu. Ne gerçekletireceğini şaşırmıştı. Bana döndü. Ne olacak şimdi dedi.

Ben de ne olacağı var mı ben de mehmetten onun karısını sikerek intikam alacağım her şey düzelecek dedim. O da olmaz dedi. Ben de istesen de istemesen de olacak yoksa çok kötü şeyler olur dedim. Gönülsüz bulunduğu görünce onu alıp yatağa fırlattım ve karşı gelme dedim. Ben onu soyup yalamaya başladıkça o direniyordu. Amcığını yalamaya başlayınca tepkisi azaldı. Sokacağım sırada ‘’beni alta alıp kendisi sikimin üstüne çıktı ve sikim amcığında zıplamaya başladı. ‘’Sik beni erkeğim mehmetten orospu karından intikamını al ohhh acı çekmeden sikilmek çok güzel erkeğimmm” dedi.

Daha sonra olanları mehmetle zeynepe de anlattık ve evvelce şaşırdılar ama birbirleri ile sikişme imkanları bundan sonra rahat olacağı amacıyla ikisi de hınzırca gülümsedi ve bizim yanlarımızda Zeynep mehmete hadi aslanım çıkar şu koca yarağı da kocamın önünde düz beni dedi. Biz de buse ile sevişmeye başladık ve bundan sonra ortağımla birlikte karılarımızı ortak kullanmaya başladık.

Artık yapacağımız şeyleri hep birlikte yapıyoruz. İki dairesi olan Dublex bir villa satın aldık ve aynı yerde kalıyoruz hem kimse şüphelenmiyor hem de rahat rahat isteyen istediği karıyı sikiyor…

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • sikimin küçüklü ve eşim seks hikaye

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir