Türbanlı Sex hikaye Ev Sahibim

Slmlar, Başı kapalı bayanlara oldum oLası haStayımdır. O türbanın altında sakladıkları altın değerindeki amcıkları, götü kalçalar… Ve en önemlisi gögüsleriydi.. Ev sahibim olduğu için herzaman görüşme şansımız oluyordu.. DUL Olduğunu sonradan öğrendim.. Onu sikerken Haykırması o inlemeleri hala aklımdan çıkmıyor..
Yalnız başına yaşam sürdüren türbanlı ev sahibi yetişkin Hatice bana sex öneriyi etti. Bunun üzerine beni evine çağrı etti. Bana red edemeyeceğim bir öneri sundu. Uzun bir vakit vakitsince eve kira vermeden oturacaktım. İlerleyen saatlerde ise evi üzerime yapacaktı.  Belliki benden hoşlanmıştı yoksa bu öneriyi namacıyla yapsın.
Kocasından ayrılmıştı ve mal mülkü çoktu. İstediklerini yaparsan beni fazlasıyla memnun edeceğini söylüyordu. Bu öneriyi bana sunduğunda karşılığında istediği vakit onunla sex yapacaktım. Bana iyi bir düşünce gibi geldi. Hem de türbanlı ev sahibinin fiziği de harikaydı. Orada ona tamam dedikten sonra yanıma yaklaştı. Eğildi ve memelerini ağzıma dayadı. Daha sonra  bana yalamamı söyledi. Bana her dediğini yaptıracaktı. Daha sonra  elimi götüne atmamı söyledi. Bende elimi götüne attım. Daha sonra  kucağıma oturdu ve sevişmeye başladık. Çok güzel gidiyordu ve onunla sex gerçekleştirme harikaydı. Sevişirken ayrı beğeni yaşıyordum. Kocaman götünü iki elimle avuçladım. Daha sonra  eteğini kaldırdı ve önümde domaldı. Önümde domalır domalmaz bende sikimi amına yerleştirdim. Hemen girmişti ve gidip gelmeye başladım.
Oh oh demeye başladığında ben boşaldım. İkinci postaya devam ettiğimde bana sıksık hadi diyordu. Ben onunla istediği vakit sikiştim ve 4 ay sonra evi üzerime yaptı. Daha neler göreceğim bilmiyorum. kadın her seks sonucunda cebimi tomarla para dolduruyor üzerine beğeniimide yaşıyorum çirkin felanda değil yani alımlı bir kadın hoşlandığı erkek tarzı benmişim ondan bunu yapıyor net yarın öbürgün evlenelim de der hikayemde bi ilerleme olursa sizlere iletmeye devam eddeceğim beni dinlediğiniz amacıyla teşekkür ederim herkese eğlenceli anlar iyi okumalar arkadaşlar

sex hikayeleri - seks hikayeleri

  • en yeni sikiş hikayeleri
  • komşumuzu bir güzel siktim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir