Yabancı Sevgilim Götümü Parçaladı (Arap)

Slmlar, uzun süredir yoktum.. Yurtdışında Okuduğum için arap bir erkekle tanıştım. Eskiden beri siyah yarraklara bir haStalığım vardı ama büyük mü küçük mü? Bunu nasil öğrenecektim.. Araplar yakışıklı oluyorlar ama.. Yarrağıda okadar güzelmi diye hergün merak ediyordum.. Birgün yine yeni sevgilim olduğu için fazla yakınlaşmıyordum.. Dubai ‘de alkol içiyoruz mutlu bir şekilde o gün üzerine birşey döktüm ve okşamaya başladım..

Selamlar ben İstanbul’dan Seren 25 yaşında çalışan bir bayanım. Uzun vakittir bir şirkette iyi bir kadroda çalışıyorum. Yaptığım işten de çok memnunum. İstanbul’da tek başıma yaşıyor olmam beni çok rahat ettiriyordu. Kazancım da iyi olunca istediğim her şeyi yapıyor rahat rahat  özgür bir şekilde takılıyordum. Kendimi ilerletmek amacıyla gittiğim kurslarda tanıştığı erkek arkadaşımla yaşadığım bu hadise eminim sizlerinde gerektiğince hoşuna gidecek. Ben aldığım ingilizce ve almanca kursunda tanıştığım arap olan Muhammed ile aramızda geride bıraktığımız öykü size harika gelecek. Ben onunla tanıştıktan sonra hayatımda nerdeyse her şeyi değiştirmiştim. Yaşadığım evden kıyafetlerime kadar her şeyim yenilenmiş ve değişmişti. Beraber geçirdiğimiz vakitler gerektiğince iyi ve deli geçiyordu.

Benim evime hiç gelmemesi canımı sıkıyordu. Onunla beraber yaşam sürdürmek ve sıksık yan yana olmak istiyordum. Nasıl olsa evde tek başıma yaşıyor olmam onunla beraber yaşam sürdürmek istememi daha da arttırıyordu. Onun bu teklifimi kabul etmemesi beni daha da hırslandırıyordu. Bir gün eve çağrı ettim ve ona çok güzel bir yemek hazırladım. Evime gelme teklifimi zar zor kabul etse de onu o gece baştan çıkarmayı başa koymuştum. Beraber çok güzel bir gece geçireceğimizden emindim ve çok heyecanlıydım. Onun eve gelmesi ile güzel bir yemek yedik. Romantik ortamda geçirdiğimiz ilk güzel andı. O da bunun büyüsüne kapılmıştı. Beraber güzel bir film açtık. Yan yana sarmaş dolaş oturmamız onu tahrik etmeye başlamıştı.

Bende daha çok ilgi gösterince iyice tahrik olmuştu. Üzerime rahat bir şeyler giymemle onu daha da etkiledim ve güzel bir temas başladı. Beni kanepenin üstüne yatırmasıyla beraber pantolonunu indirmesi bir oldu. Yarağı o kadar büyüktü ki beni benden almıştı. İlk başta gözümü korkutsa da o yarağı yemek amacıyla can atmıştım. Amımı okşaması göğüslerimi avuçlaması beni oldukça azdırmıştı. Amımı elleri ile aralayıp dil atıyordu. Dilini amımın deliğine sokması bundan sonra son nokta olmuştu. O koca yarağını evvelce ağzıma verdi daha sonra da amıma sapladı. Kocaman yarağı amımı parçalarcasına girip çıkıyordu. O süratle sokup çıkardıkça ben de soluk alış verişlerimi süratlendiriyor daha çoğunu istiyordum. Yarağın tadına doyamadığım amacıyla bir posta da götümün derinliklerine çok büyükte yarağın tadı indi. Amımı da götümü de parçalarcasına siktikten sonra güzel bir duşta bir kez daha sikiştik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir