Yakışıklı Komşuma Amımı Ve Götümü Siktiriyorum

Merhabalar,
Devamlı azgın bir bayan olduğumu söylerler.. Bu yüzden erkeklerin beni yatakta devamlı mutlu etmelerini seviyorum tabiki karşılığını onlara faylasıyla verdiğim için onlarda mutlu oluyorlar, hatta göklere çıkıyorlar ağızıma alıp boğazıma kadar yarrağı getirip onları boşaltırken yüz ifadeleri beni daha mutlu ediyor..

Merhaba, ben 30 lu yaşlarda lüzumtiğince bakımlı ve seksi bir bedene sahip olduğunu düşünen alımlı bir bayanım. İzmir’de ikamet etmekteyim. Başımdan geride bıraktığımız bu olaydan ötürü ilk olarak hiç pişman olmadım bunu belirmek istiyorum. Eğer olurda denk gelirse her türlü fantaziyede açığım:)

Ben 20 yaşında evlendim ve ilk seksim çok hoşuma gitmişti; ama daha ardından seks gerçekleştirmekten soğumuştum; zira kocam beni sikmeyi beceremiyordu. Daha doğrusu boşalıyordu ben beğeni alamıyordum; ama beni boşalttığı sürelerde da kendimden çok geçmiştim.

Her neyse benim fiziğim 87-65-90. Yani anlayacağınız göğüslerim büyük ve dik! Belim ince ve kalçam kalkık ve büyüktür. Yaklaşık 4 sene süresince profesyonel fitness yaptığımdan ötürü güzel bir bedene sahibim ve hala daha ona teşekkür borcum var. Her neyse ben kocamdan ayrıldıktan sonra Karşıyaka bölgesine taşındım ve burada güzel arkadaşlar edinmek amacıyla dışarı çıkmıştım. Daha ardından her sabah koşuya başladım, sabahları 7-9 arası koşuyordum, dışarda yemek yiyip eve geçiyordum. Miras kaldığı amacıyla hayat boyu çalışmama lüzum yok diyebilirim.

Bir gün tekrar koşuya çıktım bir baktım, karşı komşumun oğlu da dışarı çıkıyor. Merhaba merhaba konuştuk öyle, daha ardından birlikte koşuya çıkmıştım. Bunu belirtmek isterim ki komşumun oğlu vücutsuz; ama deli bacak kası olan, görkemli kuvvetli biri. Kendisi sokak dövüşü yapıyor, bir yerlerde sıksık olarak dövüşüyor ve sıksık koştuğu amacıyla görkemli bir bacak kasları var. O günde koşarken yarrağını görmüştüm, çok büyüktü, şortun arasından belli oluyordu. Dolayısıyla bir koşucuya normal bir yarrak diye düşündüm. Diğer gün bu kapıya çıktı bende piçlik amacıyla bekliyordum; zira onu arzuluyordum. Sesi duydum derhal bende çıktım, çıkıyor muyuz dedi evet çıkalım dedim; ama ben bi süt içeyim sende gel birlikte içelim dedim, oda tamam dedi. Mutfağa geçtik, benden mi bardaktan mı içmek istersin dedim ve anlamadım dedi.

Arkadaşlar bende nasıl olduysa direk azmaya başladım ve elimden gelenin en iyisini yapmak, onu memnun etmek ve sıksık olarak seks yapmamız amacıyla onunla güzel süre geçirmem lazım dedim. Elini tuttum göğüslerimin arasında soktum ve görkemlisin dedi. Daha sonra sütü aldım ve göğüslerimden döktüm, işte buradan süt içeceksin dedim ve uçlarını yalamaya emmeye başlamıştı, bende çok beğeni alıyordum. Belliydi ki oda beğeni alıyordu, uçları hoşuna gitti, sonra beni aldı kollarına ve masaya yatırdı. Mutfak masasında beni sikmeye başladı. Bağırmak istiyordum ama yapmadım.

Şimdi ise her sabah evvelce koşuyoruz, sonra benim eve gelip birlikte duşa giriyoruz, bazı durumlarda duşta sikişiyoruz. Güzel fanteziler yapıyor kendisi..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir